خدمات گروه کارابین نما

تیم کاری کارابین نما با بهره گیری از روش نوین راپل تمامی خدمات سختمانی را به شما ارائه میدهد. با استفاده از تجهیزات پیشرفته و ایمنی در کترین زمان و هزینه های مقرون به صرفه میتوانید ازخدمات کار در ارتفاع با طناب بهره مند شوید.

شستشو نما ساختمان

شستشوی نمای ساختمان با استفاده از دستگاه واترجت و سندبلاست صورت می‌گیرد توجه به وضعیت ساختمان از روش‌های مختلفی برای نماشویی ساختمان استفاده می شود. استفاده از طناب در نماشویی _ استفاده از کمربند های محافظ در شستشوی نما _استفاده از داربست برای شستن نما میباشد.

شستشو نما ساختمان
شستشوی نمای شیشه ای

رنگ آمیزی نما

نقاشی نما و رنگ آمیزی نما سبب میشود تا به نماهای ساختمان تازگی و روح تازه ای بخشیده شود و نمای ساختمان از ظاهری زش و کهنگی دربیاید بخصوص در نماهای مسکونی و تجاری انجام رنگ آمیزی نما بسیار مهم و ضضروری است.استفاده از رنگ روی نما سبب میشود تا لایه تازه و جدید روی نما پوشیده شود در نتیجه علاوه بر زیبایی نما از فرسودگی آن جلوگیری میگردد.

نقاشی و رنگ آمیزی نما
نقاشی و رنگ آمیزی نما

پیچ رولپلاک نما

برای جلوگیری از ریزش سنگ نما و جلوگیری از خسارت های ناشی از ریزش سنگ نمای ساختمان از روش پیچ رولپلاک نما استفاده میشود. این خدمات با استفاده از طناب بوده وبدون داربست انجام میشود.

پیچ رولپلاک نما با پیچ گالوانیزه
پیچ رولپلاک سنگ نما ساختمان

ایزوگام نما

از ایزوگام نما برای عایق کاری نما استفاده میشود در این روش از قیر داغ و الیاف مصنوعی استفاده میشود که با حرارت دادن روی سطح نما چسبانده میشوند. جهت انجام این کار ابتدا سطح نما از هرگونه آلودگی عاری میشود تا مواد جهت عایق شدن به خوبی به سطح نما بچسبند وماندگاری بالاتری را داشته باشند.

ایزوگام نما
عایق بندی و ایزوگام نما

نورپردازی نما

استفاده از چراغ های ال ای دی و وال واشر روی سطح نما باعث میشود نمای ساختمان ها دارای جلوه خاص و درخشش شوند بخصوص استفاده از نورپردازی در ساختمان ها ی بزرگ مجلل بسیارکاربرد داشته و در زیبایی آن نقش بسزایی را دارد. از نورپردازی نما در تالار ها،هتل ها،مراکز خرید،مراکز تجاری و تفریحی که درخشش آن حائز اهمیت است استفاده میگردد.

نورپردازی نما
نورپردازی نمای ساختمان

جوشکاری و برشکاری نما

با استفاده از دستگاه ه های برشکاری و جوشکاری مخصوص قطعات اضافی بازمانده روی نما و یا هربخش دیگر برشکاری میشود و یا برای برش و اتصال قطعات فلزی مختلف نما مثل پنجره ها وحفاظ ها و... از روش برشکاری و جوشکاری در ارتفاع استفاده میشود.

جوشکاری نما
جوشکاری و برشکاری قطعات در نما

ارتباط با ما

جهت بهره مندی از خدمات راپل میتوانید با ما ارتباط برقرار کرده و با مشاوره از خدمات ما استفاده کنید با بازدید از نمای شما و یا بررسی عکس ارسالی از نمایتان توسط واتساپ میزان قیمت و روش انجام کار تعیین میگردد.

Call Now Buttonتماس با ما
واتساپ