وبلاگ

کلیه خدمات کار درارتفاع با طناب

شتشو نمابانک تجارت

شستشو نما به چه معناست؟

امروزه در ساختمان ها بسیار از نماهای آجری و آجر استفاده می‌شود به دلیل زیشبایی توسط معماران در معماری ساختمان بهره گرفته می شود.
جهت نما شویی نماهای آجری به دلیل جنس سخت و محکم شستشوی نمای آجری زمان‌بر می باشد به همین دلیل نیازمند مصرف میزان قابل توجهی از مواد شستشو نما میباشد تا آلودگی هارا از نما بدون آسیب زدن به نما از بین ببرد.

نماشویی ساختمان

شستشونما ساختمان

شستشوی نما از جمله خدماتی می باشد جهت از بین بردن آلودگی ها و جرم های روی نماهای ساختمانی نماشویی ساختمان روشی بسیار ارزان و مقرون به صرفه جهت نوسازی و زیبا سازی ساختمان ها و برج های مرتفع می باشد یکی از اصلی ترین بخش های کسب و کار نماهای ساختمانی می باشد که بسیار برای مشتریان قابل توجه است بنابراین با استفاده از روش نماشویی می توانید به نوسازی و زیبا سازی ساختمان های خود کمک کنید و همچنین موجب جلب توجه و درخشش ساختمان‌های تجاری خود بشوید.

نماشویی با واترجت

نماشویی چیست؟

نماشویی چیست؟ در واقع نماشویی ساختمان ها و برج های مرتفع و شستشوی نما از جمله خدمات کار در ارتفاع و راپل می باشد که جهت زیباسازی نما و نوساز کردن ساختمان ها استفاده می شود. با توجه به اینکه عوامل مختلفی موجب آلودگی نما و ساختمان ها و جرم گرفتگی و کدر شدن نمای ساختمان می شود باید برای از بین بردن این آلودگی‌ها و زدودن این جرم ها از نمای ساختمان از روش شستشونما و نماشویی بهره‌گیری شود.

نماشویی ساختمان

انجام خدمات نماشویی ساختمان با طناب جهت دسترسی به نقاط غیرقابل دسترس نمای ساختمان بدون داربست با استفاده از دستگاه های پیشرفته شستشوی نما واترجت و واترسندبلاست 

پیچ رولپلاک نما ساختمان در استاد معین

پیچ رولپلاک نما

سنگ نماهای ساختمان بعد از گذشت زمان دچار فرسایش و کهنگی میشوند.درنتیجه بر اثر عوامل مختلفی مثل بارندگی رطوبت و آب پشت سنگ ها نفوذ پیدا کرده و موجب میشود سنگ از پشت ملات آن جدا گردد در نتیجه دچار ریزش سنگ نما میشود.این ریزش خطرات زیادی را به همراه دارد به همین دلیل این خطرات باعث به وجود آوردن خطرات جانی و مالی برای دیگران میشود.

پیچ رولپلاک سنگ نما

پیچ رولپلاک سنگ نما

برای جلوگیری از ریزش سنگ نما و جلوگیری از خسارت های ناشی از ریزش سنگ نمای ساختمان از روش پیچ رولپلاک نما استفاده میشود. این خدمات با استفاده از طناب بوده وبدون داربست انجام میشود.

Call Now Buttonتماس با ما