پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک

انجام خدمات پیچ رولپلاک نما توسط گروه راپلکو با استفاده از تجهیزات و ابزار با کیفیت و با متریال بالا

پیچ رولپلاک نما چیست؟

سنگ نماهای ساختمان بعد از گذشت زمان دچار فرسایش و کهنگی میشوند.درنتیجه بر اثر عوامل مختلفی مثل بارندگی رطوبت و آب پشت سنگ ها نفوذ پیدا کرده و موجب میشود سنگ از پشت ملات آن جدا گردد در نتیجه دچار ریزش سنگ نما میشود.این ریزش خطرات زیادی را به همراه دارد به همین دلیل این خطرات باعث به وجود آوردن خطرات جانی و مالی برای دیگران میشود.

برای جلوگیری از ریزش سنگ نما و جلوگیری از خسارت های ناشی از ریزش سنگ نمای ساختمان از روش پیچ رولپلاک نما استفاده میشود. این خدمات با استفاده از طناب بوده وبدون داربست انجام میشود.

گروه راپلکو با داشتن کارکنان حرفه ای و متخصص خدمات پیچ رولپلاک نما را برای مشتریان عزیز اراِئه میدهد. درصورت مشاهده ریزش سنگ نمای ساختمان با ما ارتباط برقرار کنید.ریزش سنگ نمای ساختمان را جدی بگیرید.

پیچ رولپلاک کردن سنگ نما با طناب

مجری پیچ رولپلاک سنگ ساختمان در تهران و کرج

عمر پیچ رولپلاک در سنگ نمای ساختمان

یکی از روشهایی که از ریزش سنگ نمای ساختمان جلوگیر میکند پیچ رولپلاک نمای ساختمان می باشد. در این روش سنگ نمای ساختمان در جای خود با پیچ رولپلاک محکم می شود و از ریزش آن جلوگیری می‌ گردد.در نتیجه از به وجود آمدن خطرات ناشی از ریزش سنگ و به وجود آوردن هر خطری برای افراد و اموال جلوگیری می شود.

در خدمات پیچ رولپلاک سنگ نما از پیچ رولپلاک مناسب و با جنس مرغوب باید استفاده گردد در نتیجه کار ما به صورت ماهرانه خواهد بود. استفاده از پیچ رولپلاک به صورتی است که  تا پایان عمر ساختمان باقی می ماند و سنگ نمای ما محکم در جای خود می ماندو از ریزش آن جلوگیری می شود.البته این شرایط بستگی به آن داردکه راپل کار ما در تخصص پیچ رولپلاک نما حرفه‌ای باشد و به درستی عمل کرده باشد و همچنین پیچ رولپلاک های استفاده شده جنس مرغوب و قابل قبولی را داشته باشد تا در نتیجه کار به درستی انجام گیرد.

هزینه تحکیم سنگ نمای ساختمان

همانطورکه می‌دانیم ریزش سنگ نمای ساختمان شرایط خیلی بدی را برای ما به وجود می آورد. زیرا با ریزش سنگ نما نمای ما زیبایی خود را از دست می‌دهد و همچنان ممکن است خطراتی را به دنبال داشته باشد. به همین دلیل بهتر است برای پیچ رولپلاک نما با یک شرکت متخصصی مانند راپکو همکاری شود از ریزش سنگ جلوگیری کردند و زیبایی ساختمان حفظ گردد زیرا با ریزش سنگ نمای یک ساختمان زشت و قدیمی دیده می شود به خصوص در ساختمان های تجاری که نمای ساختمان برای ما خیلی ارزش بالاتری نسبت به ساختمان های معمولی دارد. باید از ریزش سنگ جلوگیری کرده و حتی باید ترمیم و بازسازی گردد.

 پس در صورتی که نمای ما ریزش کرده باشد بهتر است که ابتدا این ریزش سنگ نما ترمیم و بازسازی شده و در  نهایت اقدام به پیچ رولپلاک کردن نما بکنیم.در ساختمان های مجلل و بزرگ سنگ نما تاثیر بسزایی در زیبایی دارد. پس استفاده از خدمات پیچ رولپلاک نما تاثیر بسیاری در درخشش  و جلوه ساختمان های ما خواهد داشت.

 قیمت انجام خدمات به عوامل مختلفی بستگی دارد در نتیجه بهتر است که ساختمان مورد نظر را مورد بررسی و بازدید قرار داده و سپس هزینه  این فعالیت مشخص گردد. ساختمان هایی که از سنگ نما تراورتن ساخته شده اندبرای پیچ رولپلاک نما قیمت های مختلفی دارند. از انواع مختلفی سنگ تراورتن برای نما استفاده می‌شود که به سری های T تقسیم می‌شود که نشانگر رنگ و مقاومت و ویژگی‌های این سنگها می باشد 

این سنگها در بیشتر نماها قابل استفاده هستند که به سری هایT72,T74,T77 تقسیم می‌شود که هرکدام قیمت‌های مختلفی دارد و در نتیجه برای اطلاع از قیمت ها باید نما مورد بازدید قرار گیرد و جنس سنگ نما مورد بررسی قرار گیرد که یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت خدمات پیچ رولپلاک نما باشد.

نمونه پروژه های پیچ رولپلاک نما توسط شرکت راپلکو 

محکم سازی سنگ نما چه اهمیتی دارد؟

1.محافظت از زیبایی ساختمان و جلوگیری از ظاهر زشت آن

2.افزایش طول عمر سنگ نما با تحکیم و مقاوم سازی آن

3.جلوگیری از ریزش سنگ نما و خطرات ناشی از ریزش آن برای افراد و اموال آنها

تاثیر اجرا کار در هزینه پیچ و رولپلاک نما

برای انجام خدمات پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان از روشهای مختلفی استفاده می شود. یکی از این روشها استفاده از طناب می باشد که را پلکار با استفاده از طناب به نقاط غیر قابل دسترس ساختمان نیز دسترسی پیدا می‌کنند و این خدمات را انجام می‌دهد. یکی دیگر از این روشها استفاده از داربست می باشد برخی از افراد ترجیح می‌دهند که از روش داربست استفاده کنند تا امنیت بیشتری را برای فرد به وجود آورند. اما باید گفته شود که در روش راپل  تمامی افراد دارای بیمه کار بوده و تمامی تجهیزات و ابزاری که استفاده می‌شود به صورت مرغوب و باکیفیت هستند و از افتادن افراد و سقوط آنها جلوگیری می‌کند و موجب حفظ امنیت جان طنابکاران میشود.اما در روش استفاده از داربست هزینه بالاتر بوده و اما در روش راپل هزینه کمتر و زمان کمتری برای انجام پروژه نیاز خواهیم داشت.

ترمیم و بازسازی سنگ نما

گاهی وقت ها با ساختمان ها و نما هایی روبرو می شویم که سنگ نمای آنها ریزش پیدا کرده یا دچار شکستگی شده اند. یکی از اقداماتی که قبل از پیچ رولپلاک نما نیاز است ترمیم و بازسازی سنگ نما می باشد.در این روش ابتدا سنگ نمای ساختمان با توجه به نوع و جنس سنگ نما بخش های شکسته شده سنگ چسبانده می شود. سپس بعد از اینکه سنگ نمای ساختمان کامل شد از خدمات پیچ رولپلاک سنگ نما استفاده می کنند و آنها را مقاوم سازی میکنند.

راه ارتباط باما

جهت برقراری ارتباط با ما و مشاوره و هماهنگی های لازم با کارشناسان راپلکو با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا در واتس آپ پیام ارسال نمایید. تمامی مشاوره و هماهنگی ها بصورت رایگان بوده و برای مشتریان هزینه ای را در بر ندارد. شماره های تماس :09215946118-09056529205 با مدیریت حسینی

همانطور که گفته ششد برای تحکیم و مقاوم سازی سنگ نمای ساختمان از روش پیچ رولپلاک سنگ نما بهره گرفته می شود.نماهای ساختمانی از جنس های مختلفی پوشیده شده است که یکی از این  جنس ها سنگی می باشد. که انواع مختلفی دارد:

از جمله سنگ های تراورتن , سنگهای گرانیت , سنگ های مرمری و سرامیکی از انواع پوشش های سنگ ساختمان می باشد, جنس سنگ نماها در تعیین قیمت و هزینه پیچ و رولپلاک نما بسیار موثر می باشد.

نماشویی ساختمان

شستشوی نمای ساختمان با دسترسی طناب و بدون داربست

شستشوی نمای ساختمان با طناب

برای اطلاع بیشتر از خدمات نماشویی روی دکمه زیر کلیک کنید
کلیک کنید

پیچ رولپلاک سنگ گرانیت

سنگ نماهای گرانیتی دارای مقاومت بالایی هستند و در انواع و اقسام مختلفی تولید شده و در روکش های نماهای ساختمان استفاده می شوند. سنگ های گرانیت از جمله سنگ های آذرین هستند که دارای وزن بالایی می باشند و در ساختمانها استفاده می‌شود.دارای رنگهای مختلفی بوده و به دلیل استحکام بالایی که دارند هنگام انجام پیچ رولپلاک نما دچار شکستگی یا ترک خوردگی نمی شوند. پس  نسبت به پیچ رولپلاک کردن سنگ نماهای دیگر دارای قیمت مناسب تری هستند و  زمان کمتری نیاز به انجام این خدمات خواهند داشت.

 همان طور که گفته شد سنگ های گرانیت وزن بسیار بالایی دارند و در نتیجه برای تحکیم و مقاوم سازی و جلوگیری از ریزش آن از پیچ رولپلاک های بیشتری باید استفاده گردد.که همین امر موجب افزایش هزینه پیچ رولپلاک نما میشود.

در نتیجه باید از پیچ رولپلاک های بیشتری با فاصله های کمتر استفاده شود تا قدرت تحمل این سنگ ها با وزن بالا را داشته باشد.

ساختمان با سنگ نمای گرانیت
سنگ نمای ساختمان با جنس گرانیت

پیچ رولپلاک نما در تهران و کرج

گروه کارابین نما علاوه بر شهر تهران واطراف تهران خدمات پیچ رولپلاک نما رادرکرج و شهرستان‌های مختلف ارائه می دهند.یکی از این شهرها, شهر کرج میباشد.که مشتریان به راحتی می‌توانند برای انجام پیچ رولپلاک سنگ نمای خود با کارشناسان راپلکو تماس گرفته تا در اسرع وقت از خدمات راپل بهره ببرند.

 فقط کافی است تا با کارشناسان راپلکو ارتباط برقرار کنند و جهت مشاوره و هماهنگی های لازم و بازدید از نما با کارشناسان ارتباط برقرار کرده تا از خدمات کاردرارتفاع استفاده کنند.

در فیلم بالا با نحوه پیچ رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان بیشتر آشنا میشوید.

پیچ رولپلاک سنگ نمای مرمریت چینی

یکی دیگر از نمونه های کاربردی در سنگ نما ساختمان استفاده ازسنگ با  جنس مرمریت چینی می باشدکه از جمله سنگ های آهکی رسوبی هستند.این سنگ نماها دارای ابعاد کوچکی هستند که دچار شکنندگی میشوند پس باید در زمان انجام پیچ رولپلاک این سنگ ها با دقت بیشتری عمل کنیم.این سنگ نماها به دلیل داشتن حالت عدم اسکوپ ممکن است با ریزش برف و باران دچار ریزش بشوند به همین دلیل به وجود آمدن ترک هایی روی آن به مرور زمان سبب افتادن این سنگ نماها میشودکه بسیار خطرناک است.پس باید هر چه سریعتر اقدام به تحکیم و مقاوم سازی آنها گردد.

این سنگ ها به دلیل شکنندگی هزینه بالاتری برای مقاومت سازی خواهند داشت در نتیجه باید در هنگام دریل کاری فشار کمتری به آنها وارد گردد تا از شکستن این سنگ ها جلوگیری شود.

ساختمان سنگ نمای مرمریت
سنگ نمای ساختمان با جنس مرمریت
 پیچ رولپلاک سنگ نمای سرامیکی

سنگ نما های سرامیکی دارای وزن سبک و قیمت ارزان هستند, پس در نتیجه در بسیاری از نماهای ساختمانی از آنها استفاده می شود.این سنگ ها به دلیل جنسی که دارند دارای حساسیت بالا و شکنندگی هستند و ممکن است در حین انجام این کار دچار ترک خوردگی و شکستگی شوند.به دلیل اینکه از حساسیت بالایی برخوردار هستند باعث می شود که هزینه انجام پیچ و رولپلاک سنگ نمای سرامیکی بالاتر شود.

برای جلوگیری کردن از این اتفاق‌ها باید در هنگام پیچ رولپلاک از واشر استفاده کنیم.هم چنین محکم کاری در بین بندهای سرامیک انجام دهیم تا از شکستگی آن جلوگیری کنیم.تمامی این فعالیت ها و شرایط به وجود آمده سبب افزایش هزینه محکم سازی و مقاوم سازی این سنگ نماهای سرامیکی خواهد شد.

ساختمان با سنگ نمای کاشی
سنگ نمای ساختمان با جنس سرامیکی
پیچ رولپلاک سنگ نمای تراورتن

یکی دیگر از سنگ نما هایی که در روکش نماها استفاده می شود سنگ نمای تراورتن می باشد.این سنگ نما دارای جنسی نرم می‌باشد در نتیجه برای تحکیم سازی و مقاوم سازی این سنگ نما ها نیازی به حساسیت بالایی نیست و هزینه کمتری را خواهد داشت. سنگ نماهای تراورتن دارای سطوح ناهمواری می باشد اما دارای بافتی نرم است در نتیجه برای دریل کاری روی این سنگ ها نیازی به دقت بالایی نخواهیم بود از سوی دیگر برای انجام بتونه کاری روی سطوح این سنگ ها نیازی به دقت بالاو فعالیت زیادی نخواهیم داشت.این عوامل روی قیمت تاثیر گذار است.

ساختمان با سنگ نمای تراورتن
سنگ نمای ساختمان با جنس تراورتن

مراحل انجام کار در پیچ رولپلاک سنگ نما

1.ترمیم و بازسازی سنگ های شکسته

2.پاک سازی و زیر سازی سطح نما

3.سوراخ کردن و دریل کردن سنگ نمای ساختمان

4.چسب زدن به پشت سنگ جهت جلوگیری از ریزش آن 

5.پیچ رولپلاک کردن سنگ نما

6.بتونه کاری روی محل پیچ و رنگ کردن محل پیچ جهت جلوگیری از ظاهری زشت در نما

دلیل ضرورت پیچ رولپلاک برای سنگ نما

ساختمان‌ها با گذشت زمان دچار فرسایش میشوند ودر نماهایی که قدمت بالایی دارند شاهد ریزش سنگ نمای ساختمان میشویم.این امر موجب خطرات مختلفی می شود این خطرات سبب آسیب رساندن به افراد در حال عبور یا اموال آنهامی شود در نتیجه شما می توانید با هزینه های بسیار مقرون به صرفه از  خدمات پیچ رولپلاک نما بهره ببرید و جلوی به وجود آمدن این خطرات را بگیرید.

ریزش سنگ نما را جدی بگیرید!!!

کیفیت کار درارتفاع را با گروه راپلکو تجربه کنید.

ریزش سنگ نمای ساختمان
در این تصویر شاهد ریزش سنگ نمای ساختمان هستیم.

خدمات پیچ رولپلاک نما در تهران و اطراف آن

یکی دیگر از کلانشهر های شناخته شده شهر کرج می باشد که دارای جمعیت زیاد و ساختمان و اپارتمان سازی های رو به رشد است به همین دلیل ساکنان شهر کرج با خیال راحت میتوانند برای جلوگیری از ریزش سنگ نما از خدمات پیچ رولپلاک نما شرکت راپلکو استفاده کنند .

شرکت راپلکو علاوه بر تهران وکرج به اطراف تهران نیز خدمت رسانی میکنند و برای مشتریان عزیز آماده کار میباشند.برای استفاده و بهره مندی از خدمات پیچ رولپلاک می‌توانند با ما ارتباط برقرار کرده و هماهنگی‌های لازم را انجام دهند. 

پیچ رولپلاک نما با پیچ گالوانیزه
طریقه قرار گرفتن پیچ رولپلاک در سنگ نما

ترمیم و بازسازی بندکشی سنگ نما

با گذشت زمان بندکشی سنگ ها به مرور از بین می‌رود به دلیل وجود عوامل مختلفی, رطوبت وآب به پشت سنگ‌ها وارد شده و باعث می‌شود ملات پشت سنگ از بین رفته در نتیجه سنگ از نما جدا شود. به همین دلیل قبل از اینکه پیچ رولپلاک نما را انجام دهیم ابتدا بندکشی قسمت هایی که از بین رفته را  ترمیم می‌کنیم و سپس به پیچ رولپلاک نما اقدام می‌کنیم.

زمانی که بند کشی ساختمان از بین می رود موجب می شود که سنگ نما ها دچار ترک خوردگی و شکستگی بشوند.در نتیجه باید از چسب مخصوص یا پیچ رولپلاک برای پر کردن ترک ها استفاده کنیم تا هم ظاهر نما را حفظ کرده و هم سنگ نما را مقاوم کنیم.در نهایت با بتونه همرنگ این ترک هارا پرکنیم تا وجود پیچ سبب ایجاد جلوه زشت در سطح نمای ساختمان نشود.

هزینه پیچ و رولپلاک نما چقدر است؟

انجام خدمات پیچ رولپلاک نما به عوامل مختلفی بستگی دارد.این عوامل شامل:سنگ نما و جنس سنگ نما,میزان کار و تجهیزات و پیچ رولپلاک های کاربردی می باشد که بسیار اهمیت دارد.درهنگام بازدید می توان میزان هزینه را مشخص کرد هر چقدر مساحت نما,حجم کار وتجهیزات استفاده شده در پروژه بیشتر باشد و جنس سنگی که ساختمان را پوشش می‌دهد سخت‌تر و دارای حساسیت و شکنندگی بیشتری باشد هزینه کار بالا خواهد.

هیچگاه کیفیت را فدای کمیت نکنید هیچ ارزانی بی دلیل نیست.

به همین دلیل شما  باید دقت داشته باشید.در انتخاب کار پیچ و رولپلاک نما از افراد باتجربه و حرفه‌ای استفاده کنید تا نتیجه مطلوبی را در پی داشته باشد.

قیمت پیچ رولپلاک نما

تمامی خدمات کاردرارتفاع با دسترسی طناب و قیمت مقرون به صرفه توسط شرکت راپلکو ارائه میشود.که این خدمات شامل: پیچ رولپلاک نمای ساختمان, نماشویی, رزین نماو ترموود ,رنگ آمیزی و نقاشی نما,نورپردازی نماو… میباشد.انجام این خدمات بدون داربست در تمام نقاط کشور صورت میگیرد.

از دیگر خدمات گروه کارابین نما

نقاشی نما,نورپردازی نما,جوشکاری و برشکاری نما

رزین نما, سیمانکاری نما,شستشوی نما 

جهت بازدید از نمونه کارهای ما روی کادر کلیک کنید.

بازدید از نمونه کار های شرکت کارابین نما

نمونه کارها
تاثیر تعداد طبقات  نما در قیمت پیچ و رولپلاک نما

همانطور که مشخص است در ساختمان با طبقات بیشتر  سنگ نمای بیشتری استفاده می کنند در نتیجه برای انجام پیچ رولپلاک این سنگ نماها هزینه بیشتر و زمان بیشتری نیاز خواهیم داشتدر نتیجه هزینه افزایش میابد.

در ساختمان‌ها با طبقات بالا برای پیچ رولپلاک کردن میتوان از روش داربست استفاده شود که هزینه بالاتری نسبت به روش راپل و دسترسی با طناب دارد.اما در ساختمان هایی که کم طبقه هستند علاوه بر این که سنگ نما کمتر بوده هزینه پیچ رولپلاک کردن نیز پایین تر می آید و می توانیم از روش راپل با دسترسی طناب بهره ببریم.

یکی دیگر از عواملی که در هزینه این پیچ رولپلاک نما تاثیر بالایی دارد محدوده جغرافیایی ساختمان هاست در بخش بالا شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی ساختمانهای مجلل تر ازمصالح با متریال بالا استفاده می‌شود.در نتیجه هزینه های بالاتری خواهد داشت.

پیچ رولپلاک نما در استاد معین
پیچ رولپلاک سنگ ساختمان با دسترسی طناب و بدون داربست
اطلاعات بیشتر
هزینه پیچ رولپلاک نما در تهران
انجام خدمات راپل درتهران و اطراف آن
اطلاعات بیشتر
ترمیم و بازسازی سنگ نما
نصب و ترمیم سنگ های ریخته شده و قدیمی
اطلاعات بیشتر
Previous
Next

عوامل موثر در تعیین قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما

میزان سختی و حساسیت و شکنندگی سنگ نما

نوع و جنس سنگ نمای کاربردی

روش و شرایط خاص برای تحکیم و مقاوم سازی

تجهیزات کاربردی و میزان, تعداد آن

استفاده از چسب به جای پیچ رولپلاک کردن سنگ نما

در بیشتر نماهای ساختمانی از پوشش سنگ استفاده می‌شود.انواع و اقسام مختلفی از سنگ های ساختمانی وجود دارد پوشش سنگ برای نماها بسیار گران قیمت می باشد به همین دلیل در هنگام اجرای کار باید حساسیت و مراقبت بیشتری را نسبت به نماهای ساختمانی دیگر انجام داد.یکی دیگر از روش‌ها برای ترمیم و تحکیم سنگ نماها استفاده از چسب های مخصوصی است که جنس مخصوصی دارند و زمانی قابل استفاده می باشد. که از روش پیچ رولپلاک سنگ نما نتوانیم استفاده کنیم.

 در این روش با استفاده از چسب های مخصوص سنگ نما به پشت سنگ نما چسبانده می‌شود که دارای جنس و مشخصات خاصی هستند این چسب ها دارای مقاومت بالایی بوده و وزن سنگ ها را به راحتی حمل می‌کنند در نتیجه با شرایط مختلف آب و هوایی نیز سازگار هستند و در نتیجه سنگ دچار ریزش نمیشود, برای چسباندن انواع سنگ ها قابل استفاده بوده و در تمام فصول قابل استفاده میباشند.

نوع پیچ برای تحکیم سازی سنگ نما

در ترکیب مقاوم سازی سنگ نمای ساختمان از پیچ رولپلاک استفاده می شود که با جنس ها و مشخصات مختلفی هستند. پیچ هایی که برای تحکیم سنگ نما استفاده می شود معمولاً چهارسو هستند. تا به راحتی سنگ نماها را محکم و سفت کنند یک سری افراد از پیچ رولپلاک های نامرغوب ونامناسب استفاده می‌کند که این باعث می‌شود میزان مقاوم و تحکیم سازی پایین بیاید.در نتیجه میزان کار افزایش پیدا کرده و باید از پیچ بیشتری استفاده کرد.در نهایت سنگ از نمای ساختمان جدا میشود و بی فایده است و سنگ نما ریزش پیدا میکند.

پس در نتیجه استفاده از پیچ چهارسو بهترین انتخاب برای انجام خدمات پیچ رولپلاک نما می باشد زیرا نسبت به پیچ دو سو مقاومت بیشتری را به سنگ می دهد وباعث میشود تا سنگ در جای خودش بطور کامل سفت شود.

پیچ گالوانیزه
پیچ گالوانیزه جهت پیچ رولپلاک نما

تعداد پیچ های کاربردی روی سنگ نما

تعداد پیچ هایی که برای سنگ نما استفاده می شود در سنگ ها با ابعاد بزرگ و کوچک بین تعداد ۱ تا ۵ عدد میباشد. افزایش تعداد پیچ باعث تحکیم و مقاوم سازی بیشتر سنگ نمی شود.بلکه باعث می‌شوند تا سنگ نما مقاومت و استحکام خود را از دست بدهد و در نتیجه دچار ترک خوردگی می‌شود و ریزش سنگ را به دنبال خواهد داشت.

طریقه پیچ رولپلاک کردن سنگ نما

درتصویر بالا نحوه قرارگیری درست پیچ و رولپلاک داخل سنگ قابل مشاهده است.دقت و تخصص در انجام خدمات پیچ رولپلاک نما امری بسیار واجب کارکنان گروه راپلکو با تجربه و سابقه کاری بالا به راحتی و بصورت حرفه ای عمل کرده و اطلاعات کافی در ارتباط با نحوه کار با دریل و سنگ نما را داشته و میدانند چگونه عمل کنند که سنگ نما دچار تنش و ترک خوردگی نشود.

رولپلاک مناسب برای خدمات پیچ رولپلاک نما

رولپلاک در خدمات پیچ رولپلاک کردن سنگ نما استفاده می شود بسیار مهم می باشد. زیرا رولپلاک عامل اصلی تحکیم سنگ در جای خود می باشد.به همین دلیل باید از رولپلاکهایی استفاده گردد که با جنس مرغوب و باکیفیت باشد و دچار پوسیدگی نبوده و با گذشت زمان از بین رفتن نرود.رولپلاک باید به گونه‌ای باشد تا در اندازه سوراخ ایجاد شده در سنگ باشد تا پیچ بتواند محکم و سفت شود و سنگ در جای خود بماند و تکان نخورد.

انواع رولپلاک در پیچ رولپلاک نما

برای تحکیم سازی سنگ نمای ساختمان از پیچ رولپلاک استفاده می شود.رولپلاک های مختلفی با توجه به نوع سنگ ومواد پشت سنگ استفاده می شود که به دسته های زیر تقسیم می شود.

رولپلاک های توکار:این رولپلاک ها در پیچ رولپلاک کردن نماها بیشتر استفاده می شود این رولپلاک ها در پشت سنگ قرار می گیرند و باز می شوند در نتیجه به خوبی می توانند سنگ را به ملات پشت آن محکم کنند که در ساخت و انواع متنوع موجود هستند.

رولپلاک روکار: برای نصب قطعات روی سطوح استفاده میشود.مقداری از این گل پلاک ها روی سطح سنگ باقی می ماندو با باز شدن سبب می شود که برای بستن پیچ  روی سطح نچرخد در نتیجه قطعه را روی سطح نگه میدارد.رولپلاک پروانه ای که دارای جنسی مرغوب میباشد و قطعه را بدون هیچ ملاتی روی سطح نگه می‌دارد و این رولپلاک در پشت سنگ گیر می کند و قطعه را نگه می دارد.

انواع رولپلاک سنگ نما

انواع پیچ رولپلاک کاربردی در پیچ رولپلاک نما با جنس های مرغوب و با کیفیت میباشد که هرکدام در شرایط مختلفی قابل استفاده میباشد. رولپلاک کاربردی باید دچار پوسیدگی نشود تا به مرور زمان از بین نرود و مجدد سبب ریزش سنگ نما نشود.

خدمات کاردرارتفاع با طناب
خدمات کار درارتفاع با دسترسی طناب و بدون داربست

گروه متخصص و حرفه ای راپلکو با داشتن کارکنان  با تجربه تمامی این خدمات را برای شما عزیزان ارائه می دهند.علاوه بر آن انجام خدمات ساختمانی در ارتفاع با استفاده از طناب بسیار آسان تر و ساده تر نسبت به استفاده از روش داربست خواهد بود و راپل کاران راپلکو با استفاده از طناب در زمان کمتر و با هزینه مقرون به صرفه تری خدمات را انجام میدهند.

دستگاه دریل مناسب برای سوراخ کردن سنگ نما

یکی دیگر از تجهیزاتی که در خدمات پیچ رولپلاک سنگ نما استفاده میشوداین دستگاه برای سوراخکاری سنگ نماست دریل ها دارای مشخصه ها و ویژگی های مختلفی برای انجام عملیات سوراخکاری می باشند برای سنگ های ضعیف این دستگاه ها دارای سرعت دارای تنظیم سرعت هستند و با دور بالا و میزان چکشی پایین میباشد. دریل ها انواع و برندهای مختلفی دارند از جمله برندهای آن :بوش,دیوالت,توسان,ماکیتا که در بازار انواع آنها قابل مشاهده هستند.

انواع دریل در مارک های مختلف و برند جهت کار در خدمات پیچ رولپلاک سنگ نما ساختمان 

چه مته ای در پیچ رولپلاک سنگ نما استفاده میشود؟

مته در هنگام پیچ رولپلاک کردن نما در واقع برای سوراخ کردن سنگ و قرار گرفتن قرارگیری رولپلاک در سنگ استفاده می‌شود.از دو نوع مته در این کار استفاده می شود یک مته برای سنگ های کوچک و یک مته برای سنگهای با عرض بالا و بزرگ استفاده می‌شود. در واقع باید به گونه‌ای باشد که در سنگ شکستگی ایجاد نکند.مته باید به گونه‌ای سوراخ را ایجاد کند تا رولپلاک بتوانند به راحتی در آن قرار بگیرد.

مته برای انجام پیچ رولپلاک کردن نما

مته مورد استفاده در انجام پیچ رولپلاک نما ساختمان

در هر قدم کنار شما هستیم

انجام کلیه خدمات ساختمانی را به گروه کارابین نما بسپارید.

جهت مشاوره و هماهنگی های لازم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

09215946118_09056163840

مراحل درست پیچ رولپلاک کردن نما
مراحل درست پیچ رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان با مته و دریل

کار در ارتفاع بدون داربست

انجام کلیه کارهای ساختمانی در ارتفاع با استفاده از طناب های استاندارد و بیمه ضمانت کاریدر کمترین زمان و با هزینه ای مقرون به صرفه میباشد.

1.پیچ رولپلاک انواع سنگ نمای ساختمان

2.ترمین و نصب مجدد سنگ ریخته شده ساختمان

3.شستشوی نمای ساختمان با دستگاه نماشویی

4.شستشوی شیشه ها و پنجره های ساختمان

5.نصب دودکش

6.رنگ آمیزی نرده ها و پنجره ها

7.رنگ آمیزی ساختمان با دستگاه ایرلس

8.نصب انواع لوله ودودکش

9.نورپردازی وتعویض لامپ های سوخته روی نما

10.تزئین نما با ریشه و چراغ ال ای دی و وال واشر

11.بستن درزانقطاع و نصب توری مرغی

از جمله خدمات کارابین نما میباشد که با کارکنان با تجربه وحرفه ای آماده ارئه خدمات به مشتریان میباشند.

گروه ساختمانی کارابین نما

گروه ساختمانی کارابین نما با بیش از 15 سال سابقه و تجربه کاری در زمینه کار درارتفاع با دسترسی طناب و بدون داربست فعالیت خود را ادامه میدهد.این گروه در زمینه های مختلف:نماشویی پیچ رولپلاک نما نقاشی نما جوشکاری و برشکاری نصب بنر و تابلو های تبلیغاتی , رزین نما, بستن درزانقطاع ,سیمانکاری نما فغالیت دارد و تمامی کارکنان دارای حرفه و تخصص کاری در تمام زمینه های راپل میباشند.

اطلاعات بیشتر

درباره ما

تماس با ما

وبلاگ 

خدمات ما

نمونه کارها

 

 

2 thoughts on “پیچ رولپلاک نما

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Call Now Buttonتماس با ما
واتساپ