نماشویی چیست؟

خدمات نماشویی

شستشو نما ساختمان با دستگاه های نماشویی

نماشویی چیست؟ در واقع نماشویی ساختمان ها و برج های مرتفع و شستشوی نما از جمله خدمات کار در ارتفاع و راپل می باشد که جهت زیباسازی نما و نوساز کردن ساختمان ها استفاده می شود. با توجه به اینکه عوامل مختلفی موجب آلودگی نما و ساختمان ها و جرم گرفتگی و کدر شدن نمای ساختمان می شود باید برای از بین بردن این آلودگی‌ها و زدودن این جرم ها از نمای ساختمان از روش شستشونما و نماشویی بهره‌گیری شود.

شستشوی نما و نماشویی موجب می‌شود تمام این آلودگی‌ها به خصوص در کلان شهرها از جمله تهران که بر اثر شرایط مختلف جوی و آب و هوایی مثل آلودگی هوا و بارندگی بادهای شدید حیوانات مختلف مثل پرندگان وبه وجود می‌آید را از بین برده و نمای زیبا داشته باشیم و به آنها درخشش و جلوه خاصی ببخشید در این صورت مشتریان ما می‌توانند با روش نماشویی و شستشو نما ساختمان موجب نوسازی و زیبا سازی ساختمان های خود بشوند.

خدمات شستشوی نما و نماشویی

انجام خدمات شستشو نمای ساختمان با استفاده از دستگاه های حرفه ای نماشویی مانند واترجت و واترسندبلاست با بهره گیری از تجهیزات با کیفیت در کمترین زمان و باتیم کاری حرفه ای کارابین نما

بسیاری از افراد در این تفکر هستند که شستشوی نما و نماشویی زمان زیادی برده و هزینه بالایی دارد اما گروه را پلکو این امکان را به شما میدهد تا در کمترین زمان و با هزینه مقرون به صرفه نماهای خود را پاکسازی و زیباسازی کرده و موجب درخشش ساختمان‌های خود شوید استفاده از روش نماشویی با استفاده از طناب بوده و بدون داربست توسط طنابکاران راپلکو انجام می شود.

انواع نماشویی و تفاوت آنها

در نماشویی از دو روش استفاده می شود:روش سنتی و روش مدرن

روش سنتی :که در گذشته را از آن بهره گرفته می شد و نماهای ساختمانی و سطوح با استفاده از فشار آب معمولی نماشویی انجام می‌شد.

روش مدرن:اما امروزه با استفاده از دستگاه های بسیار پیشرفته برای شستشوی نما مانند واترجت , واتر سندبلاست که فشار آب را به صورت بالا پمپاژ می کند استفاده می گردد. نظیر آن از مواد های مخصوص نانو برای از بین بردن هرگونه آلودگی و جرم گرفتگی استفاده می شود.

مواد هایی که استفاده می شوند دارای کیفیت و مرغوبیت بوده و هیچ آسیبی به نمای ساختمان وارد نمی کند علاوه بر آن از دستگاهی پیشرفته می‌شود تا تمام آلودگی‌های روی سطح نما در تمام نقاط نما حتی نقاطی که غیر قابل دسترس می باشد از بین رود و نمای ساختمان به طور کامل تمیز شود.

شستشوی نمای ساختمان با مواد نانو

در انجام خدمات نماشویی ساختمان استفاده از مواد های مخصوص و نانو در خدمات تاثیرگذاری بسزایی دارد. استفاده از این مواد علاوه بر از بین بردن هرگونه آلودگی و جرم گرفتگی نمای‌ساختمان سبب ایجاد پوششی برای نمای ساختمان جهت جلوگیری از نفوذ هرگونه آلودگی و جرم گرفتگی می‌شود.

البته باید توجه شود که از مواد نانو های مخصوص با توجه به جنس سنگ نمای ساختمان استفاده گردد نداشتن دانش قبلی جهت استفاده از این مواد برای از بین بردن آلودگی ها گاهی باعث از بین رفتن سنگ نمای ساختمان و تخریب آن می شود.

در هر قدم کنار شما هستیم

انجام کلیه خدمات ساختمانی را به گروه کارابین نما بسپارید.

جهت مشاوره و هماهنگی های لازم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

09215946118_09056163840

خدمات پیچ رولپلاک نما در هنگام نماشویی

نماهای ساختمانی از جنس سنگهای مختلف پوشیده شده اند که با گذشت زمان این سنگ نما ها آسیب دیدگی و یا شکستگی می‌شود و در نهایت ریزش پیدا می‌کند و این سنگ نما خطر جانی و مالی  را به دنبال خواهند داشت به همین دلیل در روش را از خدمات پیچ رولپلاک نما نیز بهره گرفته می‌شود .

در این روش از پیچ رولپلاک های مخصوص کار پیچ رولپلاک نما استفاده می گردد سنگ نماها در جای خود تثبیت گردد. بعد از تحکیم سازی و مقاوم سازی سنگ نماهای ساختمان می توان از خدمات نماشویی ساختمان بهره گرفته شود.

بیش از ۹۰ درصد از مشتریان ما بعد از اتمام پروژه های ساختمانی خود مجدد همکاری خود را با کار و بیم کارابین نما ادامه می دهند.

انجام خدمات کار درارتفاع ازجمله پیچ رولپلاک نما ساختمان در هنگام نماشویی و ترمیم و بازسازی سنگ نمای ریخته شده قبل از انجام خدمات شستشو نما ساختمان

تاثیر جنس سنگ در نماشویی

هنگامی که می خواهیم خدمات نماشویی را انجام دهیم ابتدا نماهای ساختمانی بررسی می شود تا بتوان هزینه انجام این خدمات را تعیین کنیم. یکی از عواملی که در نماشویی ساختمان ها تاثیر بسزایی دارد جنس سنگ نماهای ساختمان ها می باشد.

ساختمان ها دارای جنس های مختلفی هستند و نماهای ساختمانی با پوشش های مختلفی از سنگ ساخته شده اند به همین جهت باید جنس و نوع سنگ را بدانیم و همچنین ابعاد سنگ در انجام خدمات تاثیر بسزایی دارد دانستن جنس سنگ برای انتخاب ابزار مورد نیاز برای شستشوی نما و همچنین مواد مخصوص و مورد نیاز برای نماشویی بسیار ضروری است.

در نتیجه فرد راپل کار باید بداند برای از بین بردن کثیفی ها و آلودگی ها و انجام شستشو نما از چه ابزار و موادی استفاده کندتا آسیبی به نما وارد نگردد و موجب تخریب و فرسایش آن نشود.

نقاشی و رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی ساختمان بعد از نماشویی

برای انجام خدمات رنگ آمیزی نما باید نما ازهرگونه آلودگی عاری باشد در صورتش وجود هرگونه گرفتگی رنگ نما به خوبی جذب نشده و درست انجام نمی شود به همین دلیل اگر قرار است نمای ساختمانی را نقاشی کنیم ابتدا باید از خدمات نماشویی استفاده کنیم تا سطوح نما به طور کامل تمیز گردد.

شستشو نما سبب ماندگاری بالای رنگ آمیزی شود سپس خدمات نقاشی را انجام می دهیم اگرر نماشویی ساختمان را انجام ندهیم آلودگی‌های موجود روی سطح ساختمان سبب می شود تا رنگ آمیزی ما ماندگار پایینی داشته و به درستی رنگ روی سطوح انجام نشود.

اما اگر ساختمان ما رنگ آمیزی شده باشد و سپس نیاز به خدمات شستشوی نما پیدا کرده باشیم حداقل باید از زمان رنگ آمیزی نما چند ماهی گذشته باشد زیرا در صورت استفاده از دستگاه‌های نماشویی که آب را با قدرت پمپاژ میکنند سطح رنگ کنده خواهد شد.

کاردرارتفاع با دسترسی طناب

دلیل بازدید نما قبل از نماشویی

انجام هر خدمات راپل باید با کارشناس های ما مشاوره و هماهنگی گردد علاوه بر آن باید مورد بررسی قرار گیرند زیرا باید ساختمان از تمام جهان بررسی شود تا بتوان خدمات نماشویی ساختمان را به درستی انجام دهیم.

 در هنگام بازدید عوامل مختلفی مورد بررسی قرار گرفته می‌شود مانند: تعداد طبقات شساختمان, جنس و نوع سنگ نمای ساختمان, متراژ هر سنگ مساحت نمای ساختمان, میزان آلودگی و جرم گرفتگی و عوامل مختلف دیگری مورد بررسی قرار می گیرد.

بررسی این گونه عوامل باعث می شود تا قبل از انجام کار تمام مراحل کار از پیش تعیین شود ابزار و تجهیزاتی که نیاز می‌باشد برای کار تهیه گردد.

اگر بدون بازدید و بررسی پروژه ساختمانی را بر عهده بگیریم باعث می شود که در وسط کار,کار را نیمه تمام رها کنیم یا بر سر قیمت به توافق نرسیم و به این صورت پروژه ناتمام می‌ماند.

به همین دلیل حتما نیاز است که ساختمان‌ها مورد بازدید قرار بگیرد برای انجام این کار نیز ابتدا با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و یا میتوانید عکس نماهای ساختمانی خود را از طریق شبکه های اجتماعی ما ارسال کنید.

5/5

میزان زمان نماشویی ساختمان

با توجه به وجود شرایط مختلف و دلایل مختلفی تعیین زمان نماشویی ساختمان بسته به میزان جرم گرفتگی و آلودگی روی سطح نما و ابزارهای به کار گرفته شده قابل تعیین می باشد.

برای انجام خدمات نماشویی ابتدا کارشناسان ما نما ساختمان را مورد بازدید و بررسی قرار می‌دهند بر اساس این بازدید یا بررسی تصاویر نماهای شما تصمیم گرفته می‌شود که از چه دستگاه هایی برای نماشویی استفاده گردد و بر اساس استفاده از این دستگاه ها و از بین بردن کثیفی های روی نما روال کار به دست می آید.

نماشویی
شستشو نما کامپوزیت با ابر و طی

نقش نماشویی در عمر نمای ساختمان

استفاده از روش نماشویی ساختمان یک جلوه خاص و درخشش خاصی به ساختمان ها و نماهای آن ها میدهد و علاوه بر آنش سبب عمر بیشتر نمای ساختمان می‌شود زیرا هر چقدر به نمای ساختمان رسیدگی گردد شرایط از بین رفتن و فرسایش آن از بین خواهد رفت.

در نتیجه عمر نمای ساختمان بیشتر خواهد شد ین از خدمات ساختمانی کار در ارتفاع بهره گرفته می شود تا عمر نمای ساختمان را افزایش دهیم که نمای ساختمان خاصی را نیز پیدا می‌کند وجود هرگونه آلودگی و چنین گرفتگی روی نما باعث می شود که پوشش روی سر به مرور زمان دچار فرسودگی و از بین رفتن شود علاوه بر آن ریزش باران و باد ها و شرایط جنگی سطح نمای ساختمان را دچار تخریب میکند به همین دلیل با استفاده از ترمیم و بازسازی نما نیز می‌توانیم به نماهای خود عمردوباره ببخشیم

ارتباط با ما

جهت بهره مندی از خدمات تیم کارابین نما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

09215946118-09056529205

با مدیریت حسینی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Call Now Buttonتماس با ما
واتساپ