شستشونما ساختمان

فهرست مطالب

شستشوی نما به چه معناست و شستشوی نما شامل چه خدماتی است؟

شستشوی نما از جمله خدماتی می باشد جهت از بین بردن آلودگی ها و جرم های روی نماهای ساختمانی نماشویی ساختمان روشی بسیار ارزان و مقرون به صرفه جهت نوسازی و زیبا سازی ساختمان ها و برج های مرتفع می باشد یکی از اصلی ترین بخش های کسب و کار نماهای ساختمانی می باشد که بسیار برای مشتریان قابل توجه است بنابراین با استفاده از روش نماشویی می توانید به نوسازی و زیبا سازی ساختمان های خود کمک کنید و همچنین موجب جلب توجه و درخشش ساختمان‌های تجاری خود بشوید.

شستشوی نما و نماشویی در تهران و کرج

نماشویی ساختمان

در کلان شهرها از جمله شهرهای تهران و کرج که بیشتر با آلودگی جمعی و هوا در ارتباط هستند نماهای ساختمانی ما موجب آلودگی های زیست محیطی و صنعتی می شود و زیبایی و جلوه خود را از دست می‌دهند و ظاهر زشت و زننده پیدا می کند پس در این زمان نیازمند هستیم که از روشهای شستشوی نمای ساختمان خود استفاده کنیم تا موجب زیباسازی و تمیز شدن نماهای ساختمان و درخشش ساختمان خود بشویم این توسط فرآیند نماشویی ساختمان و شستشوی نما انجام می‌شود.

روش های مختلف در نماشویی و شستشوی نمای ساختمان

درشستشوی نما سه روش به کار گرفته می‌شود در بخش زیر هر یک از روش های نماشویی را شرح داه ایم.

نماشویی با آب

برای شستن نما هایی که جرم گرفتگی و آلودگی شدید ندارند از روش نماشویی با آب استفاده می‌شود در این روش فقط نما را با آب شستشو داده و زیبایی نما را به راحتی به آن باز می گرداند.

نما شویی با آب و سلیس

در روش شستشو با آب و سلیس برای از بین بردن جرم گرفتگی ها و لکه های سخت و آلودگی روی نمای ساختمان از آب و سلیس برای شستشوی نما استفاده می‌کنند.

شستشوی نما
اسید شویی سنگ نما

گاهی وقتا برای شستن نما هایی که دارای ماسه و سنگ می باشند در نماهایی با سنگ گرانیت و سنگ نماهای دیگر از اسید استفاده می‌شود که به آن اسیدشویی گفته میشود.

کاردرارتفاع با دسترسی طناب

خدمات شستشوی نما با گروه راپلکو

جهت انجام این خدمات گروه تخصصی کارابین نما با استفاده از کارکنان مجرب و حرفه ای و با استفاده از تجهیزات با کیفیت و تخصصی در کمترین زمان و با هزینه مقرون به صرفه این خدمات را برای شما انجام می دهند برای انجام خدمات نماشویی _ شستشوی نما برای بازدید نما و مشاوره کارشناسان را پلکو با شما ارتباط برقرار میکنند.

خدمات شستشوی نما و نماشویی

نماشویی بسیاری از افراد در این تفکر اند شستشونما و نماشویی زمان زیادی برده و هزینه بالایی دارد اما گروه را پلکو این امکان را به شما میدهد تا در کمترین زمان و با هزینه مقرون به صرفه نماهای خود را پاکسازی و زیباسازی کرده و موجب درخشش ساختمان‌های خود شوید استفاده از روش نماشویی با استفاده از طناب بوده و بدون داربست انجام می شود.

قیمت و هزینه نماشویی ساختمان

عوامل مختلفی در قیمت شستشوی نما و نماشویی ساختمان تاثیرگذار می‌باشد هزینه نماشویی و شستشوی نما و عوامل چون جرم نمای‌ساختمان آلودگی موجود روی ساختمان متراژ ساختمان و سطح کار میزان زمان صرف شده برای خدمات نماشویی و شستشو نما جنس نمای ساختمان و سنگ نما بستگی دارد.
عوامل دیگری که در هزینه و قیمت نماشوی مطرح می باشد شامل عواملی چون زمان اجرای پروژه نماشویی، میزان خطرات احتمالی، مواد و تجهیزات استفاده شده در هنگام نماشویی تعداد نیروهای انسانی جهت انجام کار می باشد.
هزینه نهایی نماشویی و شستشوی نمای ساختمان برای اینکه قیمت نهایی شستشوی ساختمان مشخص شود حتماً باید با گروه را پلکو ارتباط برقرار کرده و کارشناسان ما نما را از نزدیک بازدید کنند با در نظر گرفتن تمام شرایطی که گفته شد قیمت کلی را به شما اعلام کنند.

عوامل موثر در قیمت
شتشو نمابانک تجارت
شستشوی نمای ساختمان و نماشویی با طناب

طناب امروزه برای انجام خدماتی مثل شستشوی نمای ساختمان و نماشویی با استفاده از طناب در ارتفاع این خدمات صورت می‌پذیرد.
در گذشته برای انجام این گونه خدمات و برای دسترسی به نقاط مرتفع و غیرقابل دسترس ساختمانها و برجها از داربست استفاده می‌شد روش استفاده از داربست هم زمانبر و هم هزینه‌های بالایی دارد بنابراین امروزه از طناب برای دسترسی به نقاط غیر قابل دسترس و انجام خدمات نماشویی و شستشوی نما استفاده می‌شود که این روش نسبت به روش داربست هم زمان کمتری را به خود اختصاص داده و هم هزینه مقرون به صرفه را دارد.
در این روش نوین شخص راپل کار با استفاده از طناب و تجهیزات مختص راپل می‌تواند به بخش‌های مختلف نمای ساختمان دسترسی داشته و به راحتی این خدمات را انجام دهد و تمامی دردسر های موجود در روش داربست در این روش از بین رفته و ایمنی بیشتری نسبت به استفاده در روش استفاده از داربست را دارد.

چرا باید از روش شستشوی نما و نماشویی ساختمان بهره ببریم؟

ببریم امروز به دلیل وجود آلاینده های مختلفی در هوا آلودگی‌های جوی و آب و هوایی و صنعتی نماهای ساختمانی دچار آلودگی و جرم گرفتگی می‌شوند با گذشت زمان این نماها زیبایی خود را از دست داده و دچار کدری میشوند پس در نتیجه برای از بین بردن این آلودگی ها از روی سطوح ساختمان‌ها و نماهای ساختمانی باید از روش شستشوی نما نماشویی ساختمان بهره بگیریم.

شتشو نمابانک تجارت

شستشوی نما و خدمات نماشویی شامل چه مواردی می شود؟

انواع روش های شستشوی نما ساختمان شامل موارد زیر است:

شستشوی نمای ساختمان با استفاده از دستگاه واترجت و سندبلاست صورت می‌گیرد توجه به وضعیت ساختمان از روش‌های مختلفی برای نماشویی ساختمان استفاده می شود. استفاده از طناب در نماشویی _ استفاده از کمربند های محافظ در شستشوی نما _استفاده از داربست برای شستن نما میباشد.

در این روش ها استفاده از طناب برای دسترسی به نماهای ساختمان امنیت بالاتری نسبت به روش های مختلفی دارد زیرا در این روش طناب کار با استفاده از طناب و کمربندهای محافظ و همچنین استفاده از تجهیزات با کیفیت و تخصصی برای کار راپل می‌تواند به راحتی به تمام نقاط ساختمان دسترسی پیدا کرده و خدمات نماشویی و شستشوی نما را انجام دهد.

جهت دریافت اطلاعات و مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09215946118_09056163840

با مدیریت حسینی

در ویدیو زیر یک نمونه کار از نماشویی گروه راپلکو را مشاهده فرمایید.

شستشو انواع نماهای ساختمانی
شستشوی نمای شیشه ای
شستشو نمای شیشه ای

یک از شیوه شستشوی نمای شیشه ای ساختمان و روش نماشویی سنتی میباشد که در این روش نماشویی بصورت دستی انجام میشود. در نماشویی سنتی نیز از روش راپل یا کار در ارتفاع با دسترسی طناب بهره گرفته میشود. درروش نماشویی شیشه یا شتسشوی نماس شیشه ای ساختمان از روش های مختلفی استفاده میشود. اگر آلودگی و جرم گرفتگی روی سطزح صاف و صیقلی شیشه کم باشد و مدت زمان زیادی به وجود نیامده باشد میتوان با استفاده از ابرو طی سطح شیشه را تمیز کرد. اما اگر جرم و آلودگی روی سطح قدیمی باشد و تمیز کردنش زمان بر باشد از مواد مخصوصنانو و شوینده استفاده میشود تا علاوه بر تمیزی سطح شیشه ماندگاری این تمیزی بالا تر خواهد رفت.

نماشویی سنگ نما ساختمان
شستشوی نمای سنگی

امروزه بسیاری از نماهای ساختمان دارای جنس سنگی هستند و جنس سنگی در ساخت و ساز بسیار کاربرد دارد به دلیل استفاده از سنگ در نما ها به دلیل کیفیت و دوام نماها میباشد. ساختمان هایی که دارای نمای سنگی هستند با گذشت زمان دچار آلودگی و ظاهری زشت می شود وبه همین دلیل برای اینکه نما به زیبایی خود بازگردد نیازمند شستشوی نما هستند به همین دلیل برای جلوگیری از ریزش و فرسودگی نماها نیز می‌توانیم از روش نماشویی ساختمان ها استفاده کنیم.

شستشوی نمای کامپوزیت
شستشو نمای کامپوزیت

یک دیگر از جنس هایی که در سطح نماها بکار گرفته میشود استفاده از ورقه های کامپوزیت است که این سطح نما هم همانند نماشویی شیشه شستشو میشود.
سطظح کامپوزیت همانند شیشه صاف و صیقلی میباشد در نتیجه با استفاده از روش سنتی و یا دستی ویا حتی با استفاده از دستگاه نماشویی واترجت تمیز میگردد. اگر جرم گرفتگی و آلودگی سطح نما قدیمی نباشد به راحتی با ابر و طی پاک میشود.
اما اگرمجرم و کثیفی نما قدیمی و سخت شود سبب آسیب رسیدن به سطح نما میشود به همین دلیل باید در تایم های مشخصی از خدمات شستشوی نما ساختمان استفاده گردد.

شستشوی نمای آجری
شستشوی نمای آجری

امروزه در ساختمان ها بسیار از نماهای آجری و آجر استفاده می‌شود به دلیل زیبایی توسط معماران در معماری ساختمان بهره گرفته می شود. جهت نما شویی نماهای آجری به دلیل جنس سخت و محکم شستشوی نمای آجری زمان‌بر می باشد به همین دلیل نیازمند مصرف میزان قابل توجهی از مواد شستشو نما میباشد تا آلودگی هارا از نما بدون آسیب زدن به نما از بین ببرد. نماهای آجری به دلیل جنسی که دارد به سرعت دچار آلودگی و جرم گرفتگی می‌شود به همین دلیل نیاز است از مواد مخصوصی مانند سلیس برای از بین بردن این جرم ها و کثیفی ها استفاده کرد و همچنین از دستگاه سندبلاست برای شستشوی جرم های سطوح به روش راپل استفاده می‌شود در شستشوی نماهای آجری نیاز است تا از آب با فشار بالا استفاده شود تا بتوان آلودگی‌های سخت را از بین ببریم برای نماشویی آجری از مواد جرم گیر و نانو استفاده می شود تا نمای آجری از هرگونه جرم و آلودگی پاکیزه گردد این مواد باعث می‌شود تا تمیزی نمای آجر به مدت طولانی باقی بماند و نمای آجری ما مدت زمان بیشتر تمیز بماند.

شستشوی نمای سیمانی
شستشو نمای سیمانی

امروزه در بسیاری از سطح نماها از جنس سیمان بهره گرفته میشود که دارای زیبایی و جلوه خاصی در سطح نما میباشد با گذشت زمان این نماها به دلیل عوامل مختلف و شرایط جوی دچار آلودگی و جرم گرفتگی میشوند در نتیجه جهت از بین بردن این آلودگی ها باید از دستگاه پیشرفته واترجت استفاده گردد. این دستگاه نماشویی آب را با فشار بسیار بالا روی سطح نما پاشش میکند در نتیجه جرم ها و آلودگیها بر اثر فشار بالا آب از سطح نما برداشته شده و روی سطح لایه برداری میشود.

اقدامات جانبی در نماشویی ساختمان

در هنگام انجام خدمات نماشویی ساختمان خدمات مختلفی دیگری جهت انجام برای نمای ساختمان وجود دارد این خدمات شامل نقاشی و رنگ آمیزی نمای ساختمان، ترمیم و بازسازی نما، اجرای نانو نما ساختمان و… از جمله اقداماتی است که می‌توان از آنها در کنار خدمات شستشوی نما با مشاوره کارکنان راپلکو بهره مند شد.

نقاشی نمای ساختمان در نماشویی

گاهی وقت هابه دلیل وجود عوامل مختلفی رنگ نمای ساختمان دچار جرم گرفتگی و آلودگی می‌شود و زیبایی خود را از دست می‌دهد به همین دلیل بعد از انجام خدمات نماشویی میتوانیم به نقاشی و رنگ آمیزی مجدد نما اقدام کرده و درخشش را به نمای ساختمان بازگردانیم.

پیچ رولپلاک سنگ نما در نماشویی
سنگ نمای ساختمان ها با گذشت زمان به دلیل وجود شرایط جوی و عوامل مختلف آب و هوا دچار پوسیدگی و خرابی می‌شود در نتیجه این فرسودگی موجب ریزش و شکستن سنگ نما ها می شود و نیاز به ترمیم و نوسازی خواهد داشتدر نتیجه علاوه بر اینکه نمای ساختمان را زشت جلوه می‌دهد باعث ایجاد خطرات ناشی از ریزش سنگ را نیز به همراه خواهد داشت به همین دلیل قبل از اقدام به انجام نماشویی نیاز است با مشورت گروه راپلکو ابتدا خدمات پیچ رولپلاک نما انجام شود.

شستشوی نما با دستکاه واترجت

شستشوی نما های ترکیبی

در نماشویی ساختمان هایی که از سنگ نما ها با جنس های مختلفی استفاده می شود نماشویی با روش‌های مختلفی صورت می پذیرد مثلاً در برخی از نماها از سنگ شیشه آلومینیوم کامپوزیت در بخش هایی از آجر های مختلفی استفاده شده است در نتیجه می توان با چند روش شستشو نمارا انجام داد.

در ابتدا می‌توان تمامی سطح نما را با فشار آب و مواد شوینده مورد نیاز نماشویی را انجام داده و سپس در مرحله دوم به صورت جدا جدا نمارا با توجه به جنس سطح نما،با روش مختص به آن نماشویی کرد.
در روش بعد می توانیم شستشو نما را به صورتی انجام دهیم که تمامی سطوح نمای ساختمان با توجه به جنس خود به صورت جدا جدا از همان ابتدا با روش مختص به خود نماشویی شود و یا در نهایت با دستگاه نماشویی واترجت تمامی سطح نمارا پاکسازی کنیم البته با توجه به این که آلودگی و جرم سطح جزئی باشد.

شستشوی نمای کارخانه وکارگاه

امروزه وجود کارخانه ها و کارگاه های در اطراف شهرها علاوه بر آلوده شدن هوا و به وجود آوردن آلاینده‌های صنعتی نمای کارخانه ها و کارگاه ها دچار آلودگی و کثیفی می‌شود به وجود آمدن این آلودگی‌ها به دلیل وجود مواد شیمیایی،دود و آلاینده هایی میباشد که از کارخانه ها و دستگاه ها خارج میگردد.
به وجود آمدن این رسوب ها و جرم گرفتگی ها بر روی سطح نمای کارخانه ها و کارگاه ها نیازمند خدمات نماشویی می باشد که در این فعالیت برای از بین بردن آنها از مواد مختلفی مانند مواد شیمیایی دیسکلر ،مواد سلیس و پلیش استفاده می‌شود با گذشت سال‌ها دیواره‌های کارخانه‌ها و کارگاه‌ها دچار آلودگی می شوند در نتیجه برای اینکه تمیزی نمای این کارخانه‌ها ماندگاری و دوام بالاتری داشته باشد ازمواد نانو در شستشو نما استفاده می‌شود دستگاه قابل استفاده در این خدمات دستگاه سندبلاست است که از فشار بالای آب برای تمیز کردن کامل نما استفاده میگردد.

شستشو نمای ساختمان با طناب

سوالات متداول

هزینه نماشویی چقدر است؟

هزینه نهایی نماشویی و شستشوی نمای ساختمان برای اینکه قیمت نهایی شستشوی ساختمان مشخص شود حتماً باید با گروه را پلکو ارتباط برقرار کرده و کارشناسان ما نما را از نزدیک بازدید کنند با در نظر گرفتن تمام شرایطی که گفته شد قیمت کلی را به شما اعلام کنند.

آیا در کرج واطراف تهران خدمات ارایه میدهید؟

بله_گروه ارتفاع کاران راپلکو در تهران و اطراف آن در شهرهای مختلف مثل کرج و.. به مشتریان عزیز خدمات ارایه میدهد.جهت هماهنگی با گروه راپلکو ارتباط برقرار کنید.

چگونه از خدمات راپلکو بهره ببریم؟

جهت بهره مندی از خدمات راپلکو ابتدا از طریق شماره تماس های ذکر شده ارتباط برقرار کنید سپس بعد از هماهنگی و مشاوره جهت بازدید نزدیک از نما و تعیین هزینه و یا از طریق ارسال عکس توسط واتس آپ اقدام نمایید.

با گروه راپلکو چه چیزهایی را تجربه میکنید؟

سرعت و سهولت درانجام پروژه

ایمنی در انجام کار

صرفه جویی در زمان و هزینه

کیفیت تجهیزات و پروژه

خدمات خود را به ما بسپارید. ارتفاع کاران راپلکو

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Call Now Buttonتماس با ما
واتساپ